rahmen links STRONA GŁÓWNA ˇ FORUM ˇ Parra VideoWtorek, Lipiec 17, 2018 rahmen rechts

Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
ZAŁOŻYCIEL I REŻYSER
AKTORZY TEATRU
AKTUALNY REPERTUAR
HISTORIA TEATRU
GRALI U NAS
TERMINARZ
FORUM
GALERIA
Parra Video
PARROWE OPOWIADANIA
Pisali o nas...
SZYBKI E-MAIL
KONTAKT
Szukaj
Regulamin
bottom
GRAŻYNA KAZNOWSKA

KLIKNIJ TUTAJ

bottom
ADAM SNARSKI

KLIKNIJ TUTAJ

bottom
DAGNY CIPORA

KLIKNIJ TUTAJ

bottom
Teatr AGRADA

KLIKNIJ TUTAJ

bottom
PARRA NA FACEBOOKU

KLIKNIJ TUTAJ

bottom
PARRA VIDEO
Zwiastuny

Spektakl "Zapach wspomnień"


Spektakl "Amok"


Monodram "bezGRZECH"
'bezGRZECH'- to opowieść o samotności kobiety, która w mentalnej podróży za czułością i opiekuńczością męskiej dłoni oraz tęsknoty za zapachem i ciepłem męskiego ciała, wynikłych z poszukiwania antidotum na brak cudownych, dziecięcych wspomnień, zatraciła samą siebie, swoje własne JA, utraciła godnośc. Posądzona o morderstwo, odizolowana od świata zewnętrznego, zatracona w rytmach tanga, tanga ulicy, namiętności i pożądania dokonuje rozliczenia z przeszłością i swą utraconą kobiecością "Więźniarka 15 685 Barbara Wolińska- Ale Nie Zabiłam"Teatr Formy Parra - "Pasywacja" - Reżyseria Adam Snarski


To spektakl bardzo offowy, z wyeksponowaniekm ludzkiego ciała,z zaburzoną przestrzenią sceniczną, mocno osadzony w przekazie obrazującym codzienność reakcji, wpływów, zagrożeń na psychikę, wpływów z naszego świata zewnetrznego w walce z naszym światem wewnetrznym. Stworzony do muzyki: Clinta Mansella, Bauhaus i Moby`ego

Teatr Formy "PARRA" - "RÓŻA CZY KOLEC" - Ustrzycki Dom Kultury - 20.06.2010

Spektakl ustrzyckiej formacji "PARRA" zainspirowany piosenką Kayah&Bregović - "Byłam różą" - narodził się w głowie Grażyny Kaznowskiej-Chrapko podczas pobytu Teatru Formy "PARRA" w Odessie w 2009 roku... Po skonsultowaniu swojego pomysłu i powrocie do domu zespół "PARRY" zabrał się od razu do roboty:) Małgosia Rydlewska podczas warsztatów tanecznych w styczniu ułożyła choreografię, a Adam Snarski kontaktując się z Grażyną pomógł w ułożeniu scenariusza, Dagna Cipora wspomaga śpiewem (aktorskim:)... i tak nadchodzi PREMIERA! 20.06.2010 - zapraszamy wszystkich do UDK!Teatr Formy "PARRA" - spektakl "Cywilizacja"
Ustrzycki Dom Kultury - 20.06.2010 - Ustrzyki Dolne


Spektakl "CYWILIZACJA" - wizja Pana Krzysztofa Baki z Grecji zrealizowana dzięki Pani Grażynie Kaznowskiej-Chrapko i pracy zespołowej "absolwentów" Teatru Formy "PARRA" - spektakl powstał w 2-wie doby (tak tak!:), a premiera odbędzie się 20.06.2010 w Ustrzyckim Domu Kultury.


MONODRAM "FIKSUM DYRDUM" - ADAM SNARSKI
2010 - Teatr Formy "PARRA" - Ustrzyki DolneKolejny spektakl Teatru Formy "PARRA" tym razem w wykonaniu jednej osoby- ADAMA SNARSKIEGO- na podstawie jego autorskich felietonów, napisanych w Belgii, Grażyna Kaznowska-Chrapko stworzyła scenariusz i wyreżyserowała "FIKSUM-DYRDUM". Premiera spektaklu odbyła się w Ustrzyckim Domu Kultury 20.06.2010.


Teatr Formy Parra - "SMIOT" - Reżyseria Sylwia Pawlak


SMIOT to groteskowa opowieść o dziewczynach, ich słabościach, pragnieniach i intrygach.Z dużą ilością humoru i autoironii.
bottom
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

bottom
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
bottom
Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
bottom
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Najnowszy Użytkownik: XMikoDikoX
bottom
Ustrzyki Dolne 2011
rahmen rechts rahmen links

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie